Bulk balení superpotravin

Bulk Balení Superpotravin

Chtěli byste superpotraviny v bulk – velkoobchodním balení? Nutriboost dodává jak velká, tak malá balení. Maloobchodní balení jsou ideální možností, pokud svůj obchod začínáte nebo pokud chcete nakoupit menší množství z jiného důvodu. Samozřejmě jsme schopni dodat také objednávky větších velikostí. Od několika palet až k objemným kontejnerům.

Protože spolupracujeme s místními farmáři a farmářskými organizacemi, které jsou certifikované, můžeme nabídnout výhodné ceny a velká množství daného produktu. Nejednáme s žádným prostředníkem, což je pro našeho zákazníka velmi výhodné.

Jste velkoobchodník, maloobchodník nebo distributor? Kontaktujte nás prosím pro více informací. Nenachází se Vaše společnost v žádné z vyjmenovaných kategorií, ale přesto chcete nakoupit superpotraviny v bulk balení? I tak nás kontaktujte, rádi bychom Vám co nejvíce pomohli.

Rozhodli jste se pro vlastní soukromou značku superpotravin? To jde u NutriBoost také! Pro více informací, prosím, navštivte naši stránku vlastní značky superpotravin.

Pro přehled našeho sortimentu superpotravin, ořechů, semen a (sušeného) ovoce, bychom Vás rádi odkázali na stránku našeho kompletního sortimentu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *