Superpotravinové Mixy

Superpotravinové Mixy

Chtěli byste vytvořit svůj vlastní mix ze superpotravin? I tuto možnost nabízí Váš velkoobchod NutriBoost. Superpotravinová směs, také jinak nazvaná superpotravinový mix, je směs různých superpotravin. Například to může být kombinace ořechů a sušených plodů, ale také určitě směs ze superpotravinových prášků, jako je spirulina, chlorella a pšeničná tráva.

Svůj superpotravinový mix si můžete libovolně nakombinovat nebo nám dodejte Vaši vlastní recepturu a nechte nás ji obstarat. Všechny varianty jsou možné. Kromě toho Vám výsledný mix můžeme dodat jak v bulk balení, tak se soukromou značkou a Vámi vybraném balení. Všechny varianty jsou možné. Můžeme Vám také pomoci při vývoji Vašeho superpotravinového mixu. Zde Vás podpoříme při sestavování receptury, mísení, plnění a nakonec i dodání ke klientovi hotový produkt v bulk balení nebo zabalený se soukromou etiketou.

Vzhledem k variabilitě a možnostem, které superpotravinové mixy nabízejí, doporučujeme s námi navázat kontakt pomocí kontaktního formuláře. Samozřejmě jsme také k dispozici na telefonu. Rádi bychom věděli, jaký druh superpotravinového mixu byste rádi nechali zhotovit a v jakém množství. Na základě těchto informací Vám můžeme lépe poradit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *