Velkoprodej doplňků stravy

Velkoprodej doplňků stravy

NutriBoost je také velkoobchod s potravinovými doplňky. Je Vaší obchodní aktivitou například (přírodní) obchod, fitness centrum, internetový obchod nebo chcete spustit společnost propojenou s doplňky stravy? NutriBoost Vám nabízí řešení. Jako velkoobchodník s doplňky stravy, nabízíme širokou škálu a vysokou kvalitu služeb za konkurenční ceny.

Kromě balení bulk, dodáváme naše doplňky také v menších balení s vlastní (Vaší) soukromou značkou. Superpotraviny dodáváme v bulk balení, v menších balení se soukromou etiketou nebo s etiketou NutriBoost, které máme skladem za velmi příznivé ceny a bez minimálního odběru.

Dropshipping

Přímé doručení k Vašemu zákazníkovi

NutriBoost zajišťuje také službu dropshipping s vlastní etiketou NutriBoost. Přímé dodání Vaší objednávky pohodlně až k cílenému klientovi. Pro více informací o dropshipping nás prosím neváhejte kontaktovat nebo navštivte stránku dropshipping na této webové stránce.

Přehled potravinových doplňků, které dodáváme

Jako velkoobchod s potravinovými doplňky zajišťuje NutriBoost pestrou řadu doplňků, zaměřenou především na sportovce. Do našich favoritních produktů patří:

Biologický syrovátkový (whey) koncentrát 70%
Biologický syrovátkový (whey) koncentrát 80%
Extrakt z Guarany 10%
Kreatin monohydrát 80 mesh
Kreatin monohydrát 200 mesh
Kyselina Askorbová (Vitamín C)

Dále nabízíme produkty jako jsou syrovátková bílkovina, stimulanty, energizéry, spalovače a anabolizéry. Tyto produkty jsou k dostání jak v bulk balení, tak se soukromou etiketou.

Dodací podmínky

NutriBoost dodává produkty pouze firmám. Podmínky jsou následující:
Platné IČO a DIČ.
U první objednávky žádáme o platbu předem. U každé další s Vámi formu platby rádi projednáme.

Přednostně zajišťujeme tyto produkty pro firmy s afinitou v doplňcích stravy, nicméně toto není podmínkou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *